دیزنی لند شانگهای چین

معرفی:دیزنی لند یکی از جاذبه های گردشگری شانگهای میباشد که هر روزه تعداد افرادی که به این مکان میروند رو به افزایش است.درست اواسط 2016 تم پارک مشهور دنیا، دیزنی لند، درهای ششمین پارک بی نظیر خود را با بهترین امکانات ‏تفریحی و رفاهی در شانگهای گشود.پارک تفریحی دیزنی‌لند نام یک پارک تفریحی می‌باشد که در کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا واقع شده‌است. این پارک در ۱۷ام ‏ژوئیه سال ۱۹۵۵ میلادی باز شده‌است. مالک و گرداننده این پارک شرکت والت دیزنی می‌باشد. این پارک تا کنون مورد بازدید ‏بیش از 515 میلیون نفر از زمان افتتاح قرار گرفته‌است.‏در پارک تفریحی دیزنی‌لند بازیگرانی واقعی نقش شخصیت‌های انیمیشنی فیلم‌ها را از جمله سفید برفی، آلیس در سرزمین ‏عجایب و تینکربل برعهده‌دارند. دیزنی لند تا کنون شش تم پارک فوق العاده زیبا را در کالیفرنیا، فلوریدا، پاریس، توکیو، هنگ ‏کنگ و شانگهای افتتاح کرده است.دیزنی لند شانگهای که به عنوان جدید ترین تم پارک این مجموعه بنام شناخته می شود، تلفیقی از زیبایی، رویا و هیجان را برای گردشگران تور چین فراهم میکند.قلعه دیزنی لند در ‏شانگهای به عنوان بزرگترین قلعه دیزنی در دنیا شناخته می شود.از ایستگاه مترو تا محل دیزنی‌لند پیاده پنج دقیقه فاصله است.

دیزنی لند شانگهای چین

اتفاق های عجیب دیزنی لند عبارتند از:

ورودی اصلی، خیابان میکی ماوس خواهد بود، شهر اقامت گاه میکی ماوس و دوستانش.

یک قایق بخاری با طرح میکی ماوس نیز برای ادای احترام به نسخه پویانمایی این کاراکتر در سال 1928 وجود دارد.

مراکزی وجود دارند که می‌توانند اسم شما را به انگلیسی و یا چینی بر روی کلاه لبه ‌دار طرح میکی ماوس بدوزند.

باغ‌های تخیلات، نخستین بخش یک دیزنی لند است که به شکل یک باغ طراحی شده است. همچنین نخستین میدان مرکزی دارای یک تالاب در دیزنی لند نیز به‌حساب می‌آید.

چرخ‌ وفلک این پارک برای نخستین بار به شکل چرخ ‌وفلک انیمیشن فانتزیا (Fantasia) طراحی شده است.

دامبو، فیل پرنده (Dumbo the Flying Elephant) و چرخ ‌وفلک فانتزیا، نخستین موارد موجود در برابر قلعه دیزنی هستند.

طولانی‌ ترین مسیر پیاده ‌روی در یک پارک تفریحات دیزنی لند در این مکان وجود دارد و از زمین آینده (Tomorrowland ) آغازشده و به دور باغ‌های تخیلات چرخیده و از دل سرزمین

دیزنی لند شانگهای چین

فانتزی‌ها (Fantasyland) عبور می‌کند.

جزیره ماجراجویی

وقتی سوار بر قطار معدن هفت کوتوله می‌شوید، هفت کوتوله داستان سفیدبرفی، شعر مشهور هی هو (Heigh-Ho) را به زبان ماندرین برای شما می‌خوانند.

خلیج گنج، نخستین سرزمین ساخته ‌شده با حال و هوای دنیای دزدان دریایی است.

نمایش خیابان شیر شاه نیز در سالن تئاتر بزرگ وابت دیزنی در شهر دیزنی، به زبان ماندرین اجرا می‌شود.

دیزنی لند شانگهای چین

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید