رستوران اپرا بومبانا پکن چین

معرفی رستوران : رستوران اپرا بومبانا سال هاست که عنوان بهترین رستوران ایتالیایی شهر پکن را یدک می کشد. دلیل نام گذاری این رستوران سرآشپز و صاحب این رستوران با نام Umberto Bombana است که یکی از برجسته ترین سرآشپزهای دنیا و دارای تحصیلات آکادمیک از معتبر ترین دانشگاه های میلان و آمریکا است. اپرا بومبانا در سال 2009 میلادی افتتاح شد و در سال 2010 و تنها یازده ماه پس از افتتاح موفق به دریافت دو ستاره میشلین شد. در سال 2012 این رستوران موفق به دریافت ستاره سوم شد و در سال 2013 به عنوان یکی از 50 رستوران برتر جهان شناخته شد.سرآشپز قصد دارد در این رستوران تجربه مزه های جهانی را در محیطی آرام به عاشقان غذا بچشاند. محیط رستوران بسیار زیبا و دل نشین و البته آرام است. وجود دکوراسیون چینی با نقاشی های زیبا بر روی دیوار و هم چنین گیاه های کوچک در اطراف ترکیب فوق العاده ای را در این رستوران به وجود آورده است.

رستوران اپرا بومبانا پکن چین

منو رستوران : منوی این رستوران مملو از غذاهای خوش طعم ایتالیایی به سبک جهانی است که شامل پیش غذا، غذای اصلی، دسر و نوشیدنی می شود.

پیشنهاد ما: رفتن به این رستوران قطعا برای شما مسافران تور چین تجربه فوق العاده ای خواهد بود تا در کنار چشیدن طعم خوش غذاهای این رستوران ، آرامش زیادی نیز از این محیط کسب کنید.

رستوران اپرا بومبانا پکن چین

ساعت کاری رستوران : این رستوران از 11:30 صبح تا 10 شب برای سرو ناهار و شام خدمات ارائه می دهد.

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در منطقه چائویانگ، جاده دونگ داکیائو و خیابان پارک ویو گرین قرار گرفته است.

رستوران اپرا بومبانا پکن چین

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید